Gazeteler

  • Yıl 2 - Sayı 133 - Sayfa 1

    Yıl 2 - Sayı 133 - Sayfa 1

  • Yıl 2 - Sayı 133 - Sayfa 2

    Yıl 2 - Sayı 133 - Sayfa 2

  • Yıl 2 - Sayı 133 - Sayfa 3

    Yıl 2 - Sayı 133 - Sayfa 3

  • Yıl 2 - Sayı 133 - Sayfa 4

    Yıl 2 - Sayı 133 - Sayfa 4

  • Yıl 2 - Sayı 133 - Sayfa 5

    Yıl 2 - Sayı 133 - Sayfa 5

  • Yıl 2 - Sayı 133 - Sayfa 6

    Yıl 2 - Sayı 133 - Sayfa 6

  • Yıl 2 - Sayı 133 - Sayfa 7

    Yıl 2 - Sayı 133 - Sayfa 7

  • Yıl 2 - Sayı 133 - Sayfa 8

    Yıl 2 - Sayı 133 - Sayfa 8

Protokol Listesi

  • 22.01.2018
  • 893 Okunma

Protokol Listesi

O
UNVAN
ADI SOYADI
TELEFON
 
1
KAYMAKAM
Ekrem GÜNGÖR
751 7002
 
2
BELEDİYE BAŞKANI
Ahmet GÜNEL
751 3999
 
3
CUMHURİYET BAŞSAVCISI
Yasir ÖZNUR
751 7667
 
 
İLÇE GENEL KOLLUK AMİRLERİ
 
 
4
İLÇE JANDARMA KOMUTANI
J. Ütğm. Özkan ÇÖMEZ
751 7037
 
5
İLÇE EMNİYET AMİRİ
Ramazan DUMRUL
751 3271
 
 
REKTÖR YARDIMCILARI, FAKÜLTE DEKANLARI, ENSTİTÜ VE YÜKSEKOKUL MÜD.
 
 
6
MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ
Prof. Dr. Hülya Metin GÜBÜR
751 7744
 
 
HAKİMLER, SAVCILAR, NOTER
 
 
7
HAKİM
Elif ÖZNUR
7517667
 
8
HAKİM
Muharrem ÇİMEN
751 7667
 
9
CUMHURİYET SAVCISI
Yasir ÖZNUR
751 7667
 
10
CUMHURİYET SAVCISI
 
751 7667
 
11
Noter
Selçuk GÖKTEM
751 3989
 
 
İKTİDAR PARTİSİ
 
 
12
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI
Tevfik KALEMCİ
537 843 7989
 
 
ANA MUHALEFET PARTİSİ 
 
 
13
CHP İLÇE BAŞKANI
Ahmet BARUT
751 29 03
 
 
TBMM'de GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLER
 
 
14
MHP İLÇE BAŞKANI
Yüksel ÇELİK
751 7110
 
 
DEKAN YRD. ENS. VE YÜKSEKOKUL MÜDÜR YARDIMCILARI
 
 
15
MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜR YRD.
Öğ. Gör. Murat KURTLAR
751 77 44
 
16
MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜR YRD.
Öğ. Gör. Abdullah Emrah ÜNLÜ
751 77 44
 
 
BAŞBAKANLIK VE BAŞBAKAN YARDIMCILIKLARINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
 
 
17
İLÇE MÜFTÜSÜ
Bilal KADI
751 70 63
 
 
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
 
 
18
SOS. YARD.  DAY. VAKFI MÜDÜRÜ
Asım YÜĞRÜK
751 78 92
 
 
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
 
 
19
SGK İLÇE MERKEZİ MÜDÜRÜ
Nihat KURŞUN
751 71 64
 
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
 
 
20
TAPU MÜDÜRÜ
Özcan ÇİFTÇİBAŞI
280 11 06
 
 
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
 
 
21
GENÇLİK HİZM. VE SPOR İLÇE MÜDÜR V.
Ahmet ELMAS
751 7746
 
 
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
 
 
22
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK İLÇE MÜDÜR V.
A.Süleyman ERGÜ
751 70 42
 
 
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
 
 
23
İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Tevfik BAĞDEMİR
751 70 02
 
24
İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ
İsmail TUĞ
751 32 22
 
 
KÜLTÜRVE TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
 
 
25
İLÇE HALK KÜTÜPHANESİ MÜDÜR V.
Cumhur KARA
751 78 65
 
26
KÜLTÜR MERKEZİ MÜDÜR V.
Veysel ÖZKAN
751 70 67
 
 
MALİYE BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
 
 
27
MALMÜDÜRÜ
Sabri BEKAR
751 70 13
 
 
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
 
 
28
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
Fatih BURGUT
75178 70
 
 
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
 
 
29
ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI
Hasan Muhammet SEZER
751 72 73
 
 
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
 
 
30
ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ
Bülent KOYUNCU
751 70 43
 
 
SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
 
 
31
SAĞLIK GRUP BAŞKANI V. (TSM Sorumlusu)
 
751 71 18
 
 
32
GÜLNAR DEVLET HASTANESİ BAŞTB.
 
751 74 17
 
 
 
ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
 
 
33
PTT MERKEZ İLÇE MÜDÜR V.
Saliha ÖZER
751 76 26
 
 
KAMU BANKALARININ MÜDÜRLERİ
 
 
34
 T.C. ZİRAAT BANKASI MÜDÜRÜ
Mürsel TOSUN
751 20 21
 
35
 HALK BANKASI MÜDÜRÜ
Ergün ŞAHİN
751 22 40
 
 
TBMM'de GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI          
 
 
36
 
 
Saadet Partisi (SP)
Mustafa IŞIK
-
 
37 İYİ  Parti
 
Durmuş Ali ÇELİK
   
 
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİ
 
 
38
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ
Yüksel ÇELİK
-
 
39
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ
Yusuf ÖZAYDIN
-
 
40
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ
M.Talip KARA
-
 
41
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ
Abdullah KOCADAĞ
-
 
42
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ
Muhammed KAHRAMAN
-
 
43
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ
Süleyman YILMAZ
-
 
44
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ
Melek YILDIZ
-
 
45
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ
İlyas BÜYÜK
-
 
46
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ
Mehmet BAĞDEMİR
-
 
47
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ
Ünal GÜDÜL
-
 
48
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ
Tevfik KALEMCİ
-
 
49
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ
Mustafa EROĞLU
-
 
50
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ
Mehmet Ali ŞEN
-
 
51
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ
Mustafa KEVREK
-
 
52
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ
Mehmet MAVİ
-
 
 
MESLEKİ KURULUŞLAR
 
 
53
TİCARET VE SANAYİ ODASI TEMSİLCİSİ
Mustafa GÖK
533 625 37 51
 
54
 ZİRAAT ODASI BAŞKANI
H.Emiş IŞIK
751 27 72
 
55
ŞOFÖRLER ESNAF ODASI BAŞKANI
Ali ÇALIŞKAN
751 32 11
 
56
ESNAF VE SANAATKARLAR ODASI BAŞKANI
Zeynel NAR
751 32 52
 
57
S.S.Gülnar Esnaf ve San. Kredi ve Kef. O. Baş
Ramazan ÇETİN
751 73 65
 
 
BASIN KURULUŞLARININ TEMSİLCİLERİ
 
 
58
GÜLNARIN SESİ GAZETESİ
Yalçın TAŞLIALAN
555 837 45 25