Gazeteler

 • Yıl 6 - Sayı 283 - Sayfa 1

  Yıl 6 - Sayı 283 - Sayfa 1

 • Yıl 6 - Sayı 283 - Sayfa 2

  Yıl 6 - Sayı 283 - Sayfa 2

 • Yıl 6 - Sayı 283 - Sayfa 3

  Yıl 6 - Sayı 283 - Sayfa 3

 • Yıl 6 - Sayı 283 - Sayfa 4

  Yıl 6 - Sayı 283 - Sayfa 4

 • Yıl 6 - Sayı 283 - Sayfa 5

  Yıl 6 - Sayı 283 - Sayfa 5

 • Yıl 6 - Sayı 283 - Sayfa 6

  Yıl 6 - Sayı 283 - Sayfa 6

 • Yıl 6 - Sayı 283 - Sayfa 7

  Yıl 6 - Sayı 283 - Sayfa 7

 • Yıl 6 - Sayı 283 - Sayfa 8

  Yıl 6 - Sayı 283 - Sayfa 8

büyükşehir bayram

GÜLNARLI KADINLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

 • 0 Yorum
 • 14.03.2022
 • 76 Okunma
 • Umut

GÜLNARLI KADINLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde; bilimden sanata, spordan edebiyata, siyasetten ekonomiye kadar hayatın her alanında üstün başarılar gösteren kadınlara Gülnar Belediye Başkanlığı tarafından program düzenlendi ve bir araya gelen kadınlar gönüllerince eğlendi.

Gülnar’lı kadınların yoğun ilgi gösterdiği programda katılımcılar Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar’ın eşi Zübeyde hanım tarafından çiçeklerle karşılandılar.

Belediye düğün salonunda gerçekleştirilen program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Programa katılım sağlayan; Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Celal Kadim, Ak Parti İlçe Başkanı Tevfik Kalemci, Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar’ın eşi Zübeyde Ünüvar, Milliyetçi Hareket Partisi Kadın ve Aileden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Ayşe Aydın, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Selda Arslan, programa katılan tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladılar.

 

 

“HAKLARINI ÖDEYEMEYİZ”

Hiç şüphesiz kadınlarımızın milli ve manevi değerlerimizin. Kültür ve geleneklerimizin en kıymetli taşıyıcıları olduklarını belirten MHP İlçe Başkanı Celal Kadim; “ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Cumhur İttifakı olarak düzenlemiş olduğumuz programa katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Biz bugünü temsili olarak Anneler Günü olarak da kutlamak istiyoruz. Bizler 365 gün Kadınlar Gününü, Anneler Gününü kutlasak bile kadınlarımız için azdır. Haklarını ödeyemeyiz. Kadınların her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Başta şehit anneleri ve eşleri olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü yürekten kutluyorum” dedi.

“KADIN YUVANIN TEMEL TAŞIDIR”

Ak Parti İlçe Başkanı Tevfik Kalemci programda yaptığı konuşmada; “8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tertip edilen programa hepiniz hoş geldiniz. Kadın her şeyden önce annedir. Peygamber efendimizin Cennet annelerin ayakları altındadır hadisine nail olmuş çok kıymetlilerimizdir. Kadın yuvanın temel taşıdır. Bizlerin yolunun aydınlatan ender şahsiyetlerdir. Bugün geldiğimiz noktada eğer kadınların hak ettiği gibi insana yakışır şekilde hayat sürmelerini istiyorsak kadın cinayetlerinin, kadına şiddetin son bulması için mücadele etmeliyiz. Bu duygu ve düşüncülerle burada bulunan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” dedi.

“DÜNYANIN YARISINI KADINLAR OLUŞTURUR, DİĞER YARISINI DA KADINLAR YETİŞTİRİR”

Zübeyde Ünüvar programda yaptığı konuşmada; “ Kıymetli misafirlerimiz programımıza hepiniz hoş geldiniz. Dünyanın yarısını kadınlar oluşturur, diğer yarısını da kadınlar yetiştirir. Kalplerimizde taşıdığımız sevgi ve özveriyle hayatın her anında varlıklarını hissettiren çok değerli kadınlarımızın 8 Mart  Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. Toplantısından dolayı programa katılamayan Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan Ünüvar’ın selamını siz kıymetli kadınlarımıza iletiyorum” dedi.

Kadının toplumdaki önemini vurgulayan MHP Kadın ve Aileden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Ayşe Aydın ve Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Selda Arslan tüm katılımcılara teşekkür ederek, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladılar.

Salonu tamamen dolduran bayanlar kendi aralarında ses yarışması ve sandalye kapma yarışması düzenledi. Sesine güvenen bayanlar söyledikleri birbirinden güzel şarkılarla katılımcılara güzel bir gece yaşattılar.  Programda kadınlarımız orkestra eşliğinde ve çeşitli etkinliklerle gönüllerince eğlendiler. Programdan memnun ayrılan kadınlar, bugün burada olduğumuz için çok mutluyuz. Çok güzel ve eğlenceli bir gün geçirdik. Programı düzenleyen Öncelikle Belediye Başkanımız  Alpaslan Ünüvar’a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz ifadelerini kullandılar.

0 Yorum

  Şu anda Hiç yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yazın